Aktualności
Ekoludk Gminy Świdnica
- 01-06-2026
Podczas Gminnego Dnia Dziecka wręczono nagrody uczestnikom konkursu ekologicznego.
Zadaniem było stworzenie Ekoludka Gminy Świdnica.
Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i starannością przy wykonywaniu swoich prac.
I miejsce i rower otrzymał Ignacy Zapotoczny ze Świdnicy.
Deskorolka i II miejsce przypadły Błażejowi Górskiemu, również ze Świdnicy.
Hulajnoga i III miejsce powędrowały do Nataniela Szumowskiego z Wilkanowa.
Przyznano również dwa wyróżnienia – Lilianie Krawieckiej z Radomi i Olivierowi Heryan-Marecik ze Świdnicy.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
Zadaniem było stworzenie Ekoludka Gminy Świdnica.
Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i starannością przy wykonywaniu swoich prac.
I miejsce i rower otrzymał Ignacy Zapotoczny ze Świdnicy.
Deskorolka i II miejsce przypadły Błażejowi Górskiemu, również ze Świdnicy.
Hulajnoga i III miejsce powędrowały do Nataniela Szumowskiego z Wilkanowa.
Przyznano również dwa wyróżnienia – Lilianie Krawieckiej z Radomi i Olivierowi Heryan-Marecik ze Świdnicy.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!


