Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

Aktualności

Kolejna edycja Muzyki w Raju już w sierpniu

  • 23-06-2022
5 sierpnia br. od godz. 18.00 w Letnickim Zborze odbędą się dwa koncerty w ramach inauguracji festiwalu muzyki dawnej „Muzyka w Raju” na terenie naszej gminy.
 
Podczas koncertu wysłuchać będziemy mogli 8 koncertów skrzypcowych Antonio Vivaldiego w wykonaniu znanej nam już z wcześniejszych edycji festiwalu orkiestry Kore wraz z Davide Monti – skrzypce, Agatą Haberą - skrzypce, Katarzyną Olszewską – skrzypce i Joanną Boślak-Górniok - klawesyn.
W ramach kolejnego koncertu wysłuchamy utworów Jana Sebastiana Bacha i Carla Friedricha Abela w wykonaniu Lucile Boulanger na violi da gamba.
 
Serdecznie zapraszamy do przeniesienia się w piękny świat muzyki w murach naszego Zboru. Kolejne koncerty odbędą się w dniach 8 i 10 sierpnia również od godz. 18.00.
 
Pragniemy Państwa również poinformować, że dla mieszkańców naszej gminy dostępne będą bilety ze zniżką, w cenie 15 zł/koncert. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Świdnicy w celu rezerwacji biletu. Prosimy o kontakt pod nr tel. 519654698 lub na adres mailowy: promocja@swidnica.zgora.pl
 
Informacje dotyczące całego fistwalu znajdziecie Państwo na stronie https://muzykawraju.pl/

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją