Herb: Gmina Świdnica Logo: BIP Logo: Facebook

Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne

Zaproszenie do składania ofert

Wójt Gminy Świdnica zaprasza do składania ofert dotyczących świadczenia usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu gminy Świdnica w roku 2019.
 
Informacje w pełnym tekście można znaleźć poniżej w załączniku oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Świdnica: http:/bip.swidnica.zgora.pl                                                                                                                                         

Załączniki

Ferie zimowe w Słonem

Artykuł na temat transportu w gminie Świdnica

Zachęcamy do lektury artykułu w dzisiejszym (08.01.2019 r.) wydaniu Gazety Lubuskiej dotyczącego transportu w gminie Świdnica.
 

Bilety od wójta na licytację

Wójt Krzysztof Stefański nie tylko objął Patronatem świdnicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale przekazał również na licytację kilka ciekawych przedmiotów. Codziennie będziemy pokazywać je na naszym profilu. Dziś bilety na żużlowy mecz otwarcia, który odbędzie się 5 kwietnia br. na stadionie w Zielonej Górze, a na który będzie można pojechać razem z wójtem. Do wylicytowania cztery miejsca. Pamiętajcie, że nie licytujemy poprzez fb, ale podczas gminnego finału, który rozpocznie się w niedzielę – 13 stycznia o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świdnicy

Już w najbliższą niedzielę gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na gminny finał.
 

Ostrzeżenie meteorologiczne

Harmonogram zajęć na ferie zimowe w GOKu

Badania mammograficzne

10 stycznia 2019 r. w Przychodni Lekarskiej „Panaceum” w Świdnicy odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat. Istnieje również możliwość odpłatnego badania dla pozostałych mieszkanek naszej gminy. Rejestracja telefoniczna odbywa się  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerami telefonów: (68) 452 77 96, (68) 452 17, 605 596 655, 605 598 077. Zachęcamy do skorzystania z badania

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców

W każdy wtorek w godz. 15.00-17.00 mieszkańcy gminy mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Porady udzielane będą od jutra, tj. 8 stycznia br. w siedzibie Urzędu Gminy w Świdnicy. Nie ma możliwości wcześniejszego zapisania się – obowiązuje kolejka.
Pogoda

Gdzie jesteśmy?

Google Map