Gmina Świdnica zakończyła realizację kolejnego etapu projektu „Cyberbezpieczny Samorząd w Świdnicy”, obejmującego modernizację infrastruktury serwerowej oraz systemów informatycznych Urzędu Gminy.
W dniach 21 i 22 maja 2026 r. wykonawca zadania – firma NBIT – przeprowadziła zgodnie z wymaganiami określonymi w umowie instalację i konfigurację dostarczonego sprzętu oraz oprogramowania w ramach zadania pn. „Dostawa i uruchomienie serwerów, macierzy dyskowej, UPS-a oraz oprogramowania dla Gminy Świdnica w ramach zadania Cyberbezpieczny Samorząd w Świdnicy”.
Całkowita wartość zamówienia wyniosła 423 291,95 zł brutto.
Realizacja inwestycji znacząco zwiększy bezpieczeństwo, niezawodność oraz wydajność infrastruktury informatycznej Urzędu Gminy i jednostek podległych. Nowe rozwiązania pozwolą na skuteczniejsze zabezpieczenie danych oraz zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych wykorzystywanych przez samorząd.
Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją
-
Kontakt przez tłumacza języka migowego
-
Kontakt
-
Gmina jak rodzina 50+
-
Gmina jak rodzina
-
PYTANIA DO WÓJTA
-
Sesje Rady Gminy
-
TRASY ROWEROWE
-
KONKURSY GMINNE
-
RFRD
-
KONKURS NASZ ZABYTEK
-
Gazeta Gminna
-
Galerie zdjęć
-
›
POMOC DLA UKRAINY
-
Centrum Usług Społecznych w Świdnicy
-
Młodzieżowa Rada Gminy
-
›
LOKALNI PRZEDSIĘBIORCY
-
System informacji przestrzennej
-
Twoje prawa w Urzędzie
-
KLĘSKI ŻYWIOŁOWE W ROLNICTWIE
-
Komunikacja
-
Ważne telefony
-
Mapa - publikacja
-
Przygarnij mnie
-
Mapa gminy
-
1% dla NGO
-
Kronika filmowa
-
Wyszukiwarka osób pochowanych
-
Tarcza Antykryzysowa
-
polityka prywatności
-
Dostępny urząd
-
LUBUSKIE INTEGRACYJNY ROZWÓJ REGIONU- PUBLIKACJA
-
Deklaracja dostępności
-
INWESTYCJE DROGOWE












