Wersja wysokokontrastowa
BIP
Dziś jest: Sobota, 20 Październik 2018 Imieniny: Ireny i Kleopatry
Wersja wysokokontrastowa
A A A
 

Saffiyya Shahabi laureatem konkursu języka angielskiego organizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty

16.05.2018
Każdy sukces naszych wychowanków to wielki powód do dumy, ale niektóre z nich dają nam powód do dumy szczególnej. Uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II – Saffiyya Shahabi po raz drugi została laureatem konkursu języka angielskiego organizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Drugi sukces smakuje szczególnie – Saffiyya uzyskała najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników – 98,3%. Uzyskała 1 miejsce, dystansując 45 uczniów biorących udział w zawodach wojewódzkich i 414 biorących udział w zawodach na szczeblu rejonowym. Spośród wspomnianej wyżej grupy 45 uczniów– 13 uzyskało tytuł laureata.
 
Sukces Saffiyyi to przede wszystkim zasługa jej zdolności, pracowitości i determinacji. Nie można jednak przy tej okazji nie wspomnieć o pracy jej opiekunki – pani Anity Kucharczyk. Podczas zajęć koła języka angielskiego organizowanego w ramach projektu „Świat Nauki – nowe standardy edukacji w szkołach zielonogórskiego MOF” (komponent świdnicki), którego beneficjentem jest Gmina Świdnica, uczennica i jej opiekunka spędziły wiele godzin, rozwiązując testy na poziomie studentów filologii angielskiej i konwersując niczym rodowite mieszkanki Londynu.
Gratulujemy Saffiyyi ogromnego sukcesu, który jest swoistym ukoronowaniem doskonałych wyników uzyskiwanych podczas egzaminów przez uczniów naszej gminy.
 
                                                                                                 Adam Jaskulski – Wójt Gminy Świdnica,
                                                                                                 Liliana Reimann – Dyrektor Zespołu
                                                                                                 Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy
« powrót