Dziś jest: Czwartek, 29 Czerwiec 2017 Imieniny: Piotra i Pawła

16.09.2015
Pierwszy raz w ponaddwudziestoletniej historii Flesza Świdnica szermierze wzięli udział udział w korowodzie winobraniowym.
czytaj dalej »
24.06.2015
Tomasz Cygański, prezes i trener Szkolnego Klubu Szermierczego Flesz Świdnica otrzymał wyróżnienie specjalne w kategorii osób fizycznych w konkursie Olimp Lubuski 2014. Konkurs organizuje Sejmik Województwa Lubuskiego. Tomasz Cygański pełni funkcję prezesa Flesza od 2007 roku, a trenerem świdnickich szermierzy jest od roku 2000.
15.04.2015
W tegorocznej Gali Szermierczej wzięło udział 120 zawodniczek i zawodników z ośmiu klubów Polski oraz Niemiec, Włoch i Finlandii. Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Flesza Świdnica w kategorii młodzików. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Weronika Marucha, a wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Miłosz Cygański.
08.04.2015

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Gala Szermiercza i Festiwal Lubuskiej Szermierki już w najbliższy piątek, 10 kwietnia. Zawody odbędą się w Hali Sportowej Świdniczanka. Otwarcie o godz. 10.00.
09.03.2015
11.12.2014

W miniony weekend odbył się w Bytomiu międzynarodowy turniej szermierczy w szpadzie dziewcząt i chłopców. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Szkolnego Klubu ,,Flesz”  Świdnica. W  kategorii ,,dzieci" Marta Michalczyk i Gustaw Feliński uplasowali sie na wysokim 3 miejscu. Ich kolega klubowy Hubert Gil wywalczył 6 pozycję. Paulina Tyszkiewicz zajęła miejsce 18, Aleksandra Krynicka 20, a Patrycja Pasek 27. W kategorii ,,zuchów" bardzo dobrze wystartował młodziutki Wojciech Marczak, który zakończył rywalizację na miejscu 10.W turnieju młodzików  Sebastian Michalczyk zajął 10 miejsce.