Gmina Świdnica
Data utworzenia: 30.05.2018
Gmina Świdnica podpisała w dniu dzisiejszym umowę na dofinansowanie zadania pod nazwą „Zaopatrzenie w wodę miejscowości Wilkanowo, gmina Świdnica”. Dofinansowanie pochodzi ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. Dotacja w wysokości ponad 260 tys. zł i przeznaczona ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 29.05.2018
   W trosce o wszystkich odbiorców wody pitnej Zakład Usług Komunalnych w Świdnicy apeluje o używanie wody z sieci gminnej przede wszystkim do celów domowych i zaniechanie jej poboru do celów gospodarczych, zwłaszcza do podlewania upraw rolniczych i ogrodniczych oraz mycia samochodów i napełniania przydomowych ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 29.05.2018
  W sprawie warunkowej przydatności wody do spożycia   czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.05.2018
Z ogromną radością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym Wójt Gminy Świdnica, pan Adam Jaskulski, otrzymał z rąk Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka, przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, Złoty Medal za Długoletnią Służbę. Ustanowiony w 1938 r., a przywrócony w 2007 r., medal ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.05.2018
W minioną sobotę, 26 maja, reprezentacja naszej gminy udała się do zaprzyjaźnionej gminy Świdnica na Dolnym Śląsku w celu podpisania listu intencyjnego o partnerstwie i współpracy. Podczas uroczystej ceremonii w Krzyżowej (siedzibie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego), Wójt Gminy Świdnica (woj. ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010